Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (112 komentářů)

Tonda, (09. 09. 2013 03:55) Reagovat
Pálení žáhy zažívám poměrně často, ale bohužel jsem ještě nenašel nic, co by mi na to spolehlivě zabíralo.
Monika Dočekalová, (19. 09. 2013 07:46) Reagovat
Proti pálení žáhy pomáhá přírodní bylinný přípravek Emulips. Slyšeli jste o něm? Mně Emulips upravil trávení, zbavila jsem se zácpy a problému se žlučníkem. Kontaktujte mě na mon.docekalova@gmail.com, probereme podrobnosti.
Iva, (03. 10. 2013 08:12) Reagovat
[quote name="Monika Dočekalová"]Proti pálení žáhy pomáhá přírodní bylinný přípravek Emulips. Slyšeli jste o něm? Mně Emulips upravil trávení, zbavila jsem se zácpy a problému se žlučníkem. Kontaktujte mě na mon.docekalova@gmail.com, probereme podrobnosti.[/quote]Emulips se teď hodně propaguje, zajímalo by mě, jestli je opravdu takovým všelékem. Dočítám se na netu, že je na všechno možný. V mém okolí nikdo osobní zkušenost nemá, tak nevím. Se žáhou mám také problémy, tak to na něj zkusím, třeba to opravdu zabere. Doufám.
Jana, (01. 11. 2013 11:25) Reagovat
[quote name="aneta"]Tak koukam moc rad tady neni,tak přihodim co mě pomaha :-) dobry je napit se mleka,nebo sem slysela od přítelkyne ze treba taky pomaha lžička horcice. Nevim no spis dam na neco takoveho nez se hned cpat praskama :-) vyzkousejte a uvidite co vam pomuze ;-)[/quote]Patřím mezi ty, kteří už také vyzkoušeli všechno možné i nemožné, ale bez větších úspěchu. I když...nechci to zakřiknout...ale v posledních týdnech mám pocit, že mě žáha pálí méně, tak nevím, co dělám jinak a lépe. Zrovna teď nic speciálního na ní neužívám.
Michal, (07. 03. 2014 06:37) Reagovat
Pálení žáhy se mi rozjelo nedávno, a to téměř zničehonic, žádný spouštěč nebo postupné zhoršování. Cítím, jak se mi vrací šťávy, občas to zajím, ale někdy se to nedaří. Nikdy bych si nemyslel, že to může být horší pocit než různé bolesti.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2019 © Pálení žáhy.com
Kontakty