Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (112 komentářů)

Adéla, (14. 05. 2013 05:43) Reagovat
[quote name="Vaněk"]Lák z okurek mi pomáhá spíš na kocovinu než na pálení žáhy. I když mě žáha většinou pálí jen trochu, takže se to dá vydržet i bez léků či jiných fíglů.[/quote]To jsem nikdy nechápala. O láku z okurek na kocovinu se všude mluví, ale když si vzpomenu, jaké jsem měla kocoviny v brzké dospělosti, tak myslím, že lák z okurek by mě akorát tak dorazil. Mě vždy pomáhala vychlazená kola nebo kofola.
Karel, (21. 05. 2013 17:43) Reagovat
Matka si ve vyšším věku začala z neznámých důvodů stěžovat na "pálení žáhy" - ale ne po jídle a nesplňuje žádný z běžně uváděných rizikových faktorů. Gastroskopické vyšetření negativní. Felčaři včetně známého gastroenterologa jí postupně "experimentálně" předepsali Helicid, Kinito a Apo-rabeprazol: a potíže se tím ještě zvýšily! Každý z těch léků má X negativních účinků, zejména takových, na jaké se užívá. Už jsme zoufalí... Čím to pro boha může být a co pomůže???
Veronika, (22. 05. 2013 11:55) Reagovat
[quote name="Karel"]Matka si ve vyšším věku začala z neznámých důvodů stěžovat na "pálení žáhy" - ale ne po jídle a nesplňuje žádný z běžně uváděných rizikových faktorů. Gastroskopické vyšetření negativní. Felčaři včetně známého gastroenterologa jí postupně "experimentálně" předepsali Helicid, Kinito a Apo-rabeprazol: a potíže se tím ještě zvýšily! Každý z těch léků má X negativních účinků, zejména takových, na jaké se užívá. Už jsme zoufalí... Čím to pro boha může být a co pomůže???[/quote]Příčin může být mnoho. Nechce zkusit Emulips Forte? Ten je čistě přírodní a nemá vedlejší účinky. Netvrdím, že 100% zabere, ale co když ano. Já sama s ním mám dobrou zkušenost.
Kami, (27. 05. 2013 18:01) Reagovat
[quote name="Klára"]Mě i obyčejné mléka, nejlépe plnotučného, tedy alespoň někdy. Někdy mě žáha chytne pořádně, a to pak nezabírá téměř nic.[/quote]Mléko mě také občas pomáhá, někdy soda a někdy nic a jindy to zaspím. Naštěstí mě žáha nezlobí až tak často.
Simona, (12. 06. 2013 13:42) Reagovat
[quote name="Karel"]Matka si ve vyšším věku začala z neznámých důvodů stěžovat na "pálení žáhy" - ale ne po jídle a nesplňuje žádný z běžně uváděných rizikových faktorů. Gastroskopické vyšetření negativní. Felčaři včetně známého gastroenterologa jí postupně "experimentálně" předepsali Helicid, Kinito a Apo-rabeprazol: a potíže se tím ještě zvýšily! Každý z těch léků má X negativních účinků, zejména takových, na jaké se užívá. Už jsme zoufalí... Čím to pro boha může být a co pomůže???[/quote]Já také používám různé přípravky na pálení žáhy, zatím bez většího úspěchu. Říkám si, když to nepomůže, alespoň to neuškodí, ale budu to také muset omezit.:(
Nový příspěvek
Copyright 2006–2019 © Pálení žáhy.com
Kontakty