Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (112 komentářů)

Nela, (10. 04. 2013 12:56) Reagovat
[quote name="Plavec"]Zkusili jste nekdo ten cvik, co jsem tu radil zhruba pred rokem? (vypit trochu vody v poloze kdy je pusa niz nez zaludek). Zajimalo by me, jestli to pomaha i nekomu jinemu nez mne.[/quote]Nezkoušela, ale určitě vyzkouším. Hledám různé rady a s touhle jsem se nikdy nesetkala. Každopádně děkuji za tip. Snad to vyjde.:)
Fany, (18. 04. 2013 06:15) Reagovat
[quote name="Fan"]Já také nejsem z těch, co by brali prášky na všechno, ale zase z těchto různých lidových věcí, co napálení žáhy, jsem zkusila snad všechno, co se doporučuje a nic mi spolehlivě nezabírá.[/quote]Mě jak kdy, ale někdy ráda sáhnu po lécích. Vím, z jakých jídel mi nejčastěji pálí žáha, ale stejně mě to občas nedá a dopřeju si je.
Ema, (26. 04. 2013 05:15) Reagovat
[quote name="Alexanddra"]Právě - zdravá strava nepomůže každému. Já snad odjakživa jím zdravě, ale žáha mě pálí každou chvíli a nepomáhá mě téměř nic. Někdy jedlá soda, ale někdy ani ta ne.[/quote]Souhlasím. Já jím vcelku zdravě - nic agresivního a žáha mě pálí každou chvíli. Holt když má k tomu někdo sklony, tak s tím nic moc nenadělá.
Ema, (06. 05. 2013 07:12) Reagovat
[quote name="Věra"]Mám časté pálení žáhy už od dětství. Vždy mi pomúže Jedlá Soda(prodává se v potravinách nebo v lékárně). Soda v tabletách se těžko polyká(rozdrtit). Dávku dát na lžičku a tu potopit do vody, aby soda byla zvlhlá-mokrá a pak rychle spolknout a hodně zapít vodou. Je to sice fuj, ale úleva je okamžitá.Suchou sodu nepolykejte - můžete ji vdechnout![/quote]Já si právě říkala, jestli lidé, kteří užívají jedlou sodu na pálení žáhy, jí jedí v sypké podobě. Bylo by asi těžké na sucho ji polknout...Já celkově s tímhle mám potíže. I prášky se mi strašně těžko polykají. Musím hodně zapíjet a překonávat dávivej reflex.
Míša, (09. 05. 2013 05:49) Reagovat
[quote name="Alexanddra"]Právě - zdravá strava nepomůže každému. Já snad odjakživa jím zdravě, ale žáha mě pálí každou chvíli a nepomáhá mě téměř nic. Někdy jedlá soda, ale někdy ani ta ne.[/quote]Možná by chtělo společně s lékařem zapátrat po nějaké jiné možné příčině. Třeba by se daly projevy nějak zmírnit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pálení žáhy.com
Kontakty