Úvod Jak si poradit?

Jak si poradit?

Jak si poradit s pálením žáhy?

Pro většinu lidí platí, že úprava stravy a chování rychle odstraní příčiny pálení žáhy. Potrava pak prochází trávicím traktem tak, jak má.

Pokud se dostaví pálení žáhy, je dobré se postavit, aby se využilo přitažlivosti zemské, jinak řečeno, co má klesat, ať zůstane dole. Není vhodné lehat si, předklánět se, a napomáhat tak vracení obsahu žaludku zpět.

Někdy postačí se napít vody, jindy je třeba sáhnout po nějakém přípravku, který obsahuje antacida, jež neutralizují kyselost. Vlastně se zde využívá chemické reakce kyseliny a zásady.

Jedním z nejznámějším antacidem je Anacid. Je balen v malých sáčcích ve formě suspenze. Pokud se pálení žáhy občas vrací, je vždy dobré mít Anacid po ruce, tedy v domácí lékárničce. Podobný účinek může přinést i jedlá soda, rozpuštěná v troše vody.Toto platí především pro ty, kteří se s pálením žáhy setkávají občasně nebo vyjímečně.


Diskuse (6 komentářů)

Sam, (12. 05. 2015 21:42) Reagovat
What a information of un-ambiguity and preserveness of valuable familiarity regarding unpredicted emotions.Visit my homepage - vibrador doble: http://lolatoys.com/es/dobles.html
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pálení žáhy.com
Kontakty